Spúšťame nový portál iReview.sk !!!

Vítame Vás na novej internetovej stránke www.iReview.sk
Táto webstránka bude primárne zameraná na elektroniku, softvér a smart technológie dnešnej doby.

ČO OD NÁS MÔŽETE OČAKÁVAŤ ???

Už teraz máme plnú hlavu nápadov, ale medzi 3 hlavné bude v začiatku patriť:

1. RECENZIE

Primárne by sme sa radi zamerali na tvorbu vlastných recenzií, ktoré budú prevažne na hardvér, softvér a smart technológie dnešnej doby. Dôležité pre nás nebudú iba najnovšie modely elektroniky, napríklad smartfóny (o ktorých sa dnes dočítate takmer všade), ale hlavne testovanie a recenzovanie aj menej známych produktov a príslušenstva, o ktorých si budeme myslieť, že by pre Vás mohli byť užitočné. Budeme sa snažiť budovať partnerstvá aj s ďalšími webstránkami a eshopmi, ktoré budú svojim obsahom v súlade s našimi a Vašimi záujmami.

Výsledkom toho by mali byť práve recenzie so zachovaním objektivity, ale aj nášho úprimného subjektívneho názoru. Našim cieľom NIE JE vybudovať portál, ktorý Vám bude do oči nechutným spôsobom tlačiť iba reklamné články. Tak to predsa robí väčšina! Našou snahou bude priniesť Vám reálne a úprimné skúsenosti a odporúčania.

2. NOVINKY

Keď práve nebudeme spracúvať nejakú recenziu, tak sa budeme snažiť Vám prinášať rôzne kľúčové novinky zo sveta technológií, elektroniky a pod. V tom sa budeme snažiť byť čo najviac originálny a jedinečný portál. Uvedomili sme si, že internet je neskutočným spôsobom zaplnený rovnakým obsahom. Bežné je, že internetové články kradnú “svoj” obsah z iných webstránok alebo iba mechanicky prekladajú články zo zahraničných webov.

Na nič sa však nechceme hrať a preto priznávame, že (pochopiteľne) nie vždy budeme mať informácie z prvej ruky. To je zrejme úplne nereálne. Napriek tomu však sľubujeme, že v porovnaní s inými internetovými stránkami sa budeme zameriavať iba na to podstatné a do článkov budeme pridávať vlastný a jedinečný pohľad, názor, doplnenie…

Dúfame, že práve my sa budeme jedného dňa stávať obeťami kradnutia článkov 🙂 To bude pre nás známkou kvalitného a jedinečného obsahu.

3. SÚŤAŽE

Čerešničkou na torte by mali byť súťaže, ktoré sa Vám budeme snažiť prinášať čo najčastejšie. Ako to chceme dosiahnuť? Nebude to ľahká úloha, takže musíme zvoliť rozumnú taktiku. Náš postup bude pravdepodobne taký, že si v prvom rade zakúpime alebo zoženieme od partnerov nejaký zaujímavý produkt (najčastejšie elektroniku). Následne tento produkt otestujeme, napíšeme o tom recenziu alebo pár článkov a následne ho podľa vlastného uváženia dáme ako cenu do súťaže.

Malo by sa jednať hlavne o klasické zdieľačské facebook súťaže, ale pokúsime sa byť kreatívni a porozmýšľať aj nad iným spôsobom zapojenia sa. Je jasné, že zo začiatku nebudú ceny v súťaži najnovší iPhone… odpustite nám, ale to si v začiatkoch jednoducho nebudeme môcť dovoliť 😀 Takže pravdepodobne začneme nejakou drobnou elektronikou alebo užitočným príslušenstvom. Hodnota cien do súťaží bude samozrejme závisieť od toho, ako sa nám bude dariť a aké partnerstvá sa nám podarí nadviazať.

ZOSTAŇME V KONTAKTE !!!

Budeme si vážiť každého jedného čitateľa a preto sa budeme usilovať o prinášanie originálneho obsahu. Budeme pozorne sledovať Vaše reakcie a prijímať od vás podnety.

Máte nejaký dobrý nápad na recenziu, článok alebo súťaž??? Chcete s nami nadviazať obojstranne výhodné partnerstvo? Tak neváhajte ani sekundu a napíšte nám správu cez náš kontaktný formulár tu -> Napíšte nám

AKO NÁS SLEDOVAŤ ???

1.
Náš obsah bude samozrejme vždy ako prvé pribúdať na tejto www stránke, čiže si zapamätajte názov našej domény www.iReview.sk 🙂 Z každej návštevy budeme mať veľkú radosť!

2.
Už teraz nás môžete podporiť lajkom na našej FACEBOOK STRÁNKE IREVIEW
Tam budeme zdieľať všetky naše nové recenzie, články a súťaže.

3.
Máme dve najväčšie Facebookové skupiny zamerané na Apple. K dnešnému dňu majú cca 56 000 a 16 000 členov. Ak to je pre vás relevantné, tak sa pridajte. Sú to:
Apple Bazár -> Apple bazar SK / CZ – iPhone, iPad, iPod, Mac and Accessories
Apple Fórum -> Apple Otázky & Odpovede SK / CZ – iPhone, iPad, iPod, Mac

ĎAKUJEME

Sme veľmi radi, že patríte k našim prvým čitateľom úplne prvého článku na tejto webstránke 🙂 Zostaňte s nami a sľubujeme, že budeme robiť všetko pre to, aby ste od nás mali čo najviac originálny obsah na internete.

Držte nám palce, budeme to potrebovať! 🙂