iPhone 11 drop test

Čo vydrží iPhone 11? Zbierka 6 najlepších drop a scratch testov

Minule sme sa pozreli na to, ako vyzerá vo vnútri nový iPhone 11. Dnes sa však pozrieme, čo vydrží nový iPhone 11. Ako to je už zvykom, pár hodín po spustení predajov nových iPhonov z rady 11 sa internetom šíria rôzne recenzie a testy. Tento obsah je samozrejme veľmi obľúbený. Jedným z najobľúbenejších sú aj videorecenzie na Youtube. Čerešničkou na torte sú rôzne testy odolnosti proti mechanickému poškodeniu. Tie sú známe ako drop testy (test pádu iPhonu z rôznej výšky) a sratch testy (testy poškriabateľnosti tela iPhonu). Poďme sa pozrieť na niekoľko takýchto Youtube videí, ktoré majú vysoký počet pozretí.

Prvé je video z Youtube kanálu EverythingApplePro, V tomto videu skúšajú púšťať iPhone 11 najskôr z bežnej výšky a odolnosť je pomerne dobrá. Avšak, pri spustení iPhonu 11 z rebríka to už zadná strana iPhonu nevydržala a na tomto sklenenom tele sa objavila pekná pavučina:

Trochu agresívnejšie je video z kanála GizmoSlip, kde už sa podarilo rozbiť aj displej:

V ďalšom videu z kanála TechRax zase testujú iPhone 11 Pro a jeho odolnosť voči kladivu a škrabancom z noža:

Rozsiahli test škrabancov urobil aj kanál JerryRigEverything:

V tomto videu ho zase zaliali do želatiny:

A na záver tento skvost, kde púšťajú z dronu Nokiu 3310 a iPhone 11 Pro z výšky 1000 stôp, čo je približne 300 metrov. Ktorý z nich “dopadne” lepšie? Pozrite si v tomto videu:

Ako vidíme, fantázii pri testoch sa medze rozhodne nekladú 🙂 Ak chcete viac takýchto videí, tak do Youtube napíšte iPhone 11 drop test alebo scratch test 🙂 Väčšina youtuberov a recenzentov konštatuje, že tento iPhone je pravdepodobne jeden z najviac odolných iPhonov.

Čo si myslíte o odolnosti tohto iPhonu? Odpovedajte nám v komentároch pod týmto príspevkom na našom Facebooku iReview.